Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Malta Qawra

Nejčastější dotazy a odpovědi Malta Qawra


1. Jaké jsou nejlepší pláže v okolí Qawry?

V okolí Qawry se nachází několik krásných pláží, včetně Ghallis Beach, St. George's Beach a Golden Bay Beach. Všechny tyto pláže jsou čisté a dobře udržované, s pískem a průzračnou vodou.

2. Jaké jsou nejlepší restaurace v Qawře?

V Qawře najdete mnoho skvělých restaurací, kde si můžete pochutnat na tradiční maltské kuchyni i jiných chutích. Mezi nejlepší restaurace v Qawře patří Ta' Pawla, The Plum Tree Bar & Restaurant a Il-Merill.

3. Jaké jsou nejlepší aktivity v Qawře?

V Qawře se nabízí mnoho aktivit, jako je potápění, plavba na lodi, vodní sporty, výlety na kole, procházky po přírodě a mnoho dalšího. V okolí Qawry můžete také navštívit několik historických a kulturních památek.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Qawry?

Nejlepší čas na návštěvu Qawry je od června do září, kdy jsou teplé teploty a slunečné dny. Během této doby je však také nejvíce turistů a ceny jsou vyšší než v ostatních obdobích roku.

5. Jaký je nejbližší letiště k Qawře?

Nejbližší letiště k Qawře je Letiště Malta, které se nachází asi 16 km od města. Z letiště je možné se do Qawry dostat autobusem nebo taxíkem.


Letenka Malta Qawra


Malta je ostrov v Středozemním moři, který je známý svou bohatou historií, kulturními památkami a překrásnými plážemi. Pokud hledáte ideální letovisko, kde si můžete užít slunce, moře a spoustu zábavy, neváhejte a vydejte se do městečka Qawra.

Qawra je oblíbenou turistickou destinací na severním pobřeží Malty. Městečko je ideální pro rodiny s dětmi i mladé lidi, kteří hledají zábavu. Qawra je plné hotelů, restaurací, barů a obchodů, takže si zde určitě nebudete muset lámat hlavu, kde strávit volný čas.

Pro milovníky pláží je v Qawře připravena jedna z nejkrásnějších pláží na Maltě - Buġibba Beach. Tato oblázková pláž patří k nejvyhledávanějším, což můžete vidět na množství turistů, kteří se zde každý den koupou a sluní. Pláž je vybavena slunečníky a lehátky, takže si zde můžete pohodlně odpočinout.

Kromě pobytu na pláži si můžete zde okusit i místní kuchyni v jedné z mnoha restaurací, které Qawra nabízí. Malta je známá pro své mořské plody, takže byste určitě neměli vynechat pokrm s rybami nebo škeblem. Pro ty, kdo hledají zábavu, jsou v Qawře připraveny diskotéky, bary i kasino.

Pokud se chcete podívat do okolí, doporučujeme navštívit nedaleké město St. Paul's Bay, které je známé svými malými přístavišti a překrásnými výhledy na moře. Zde si můžete také užít pěší procházku podél pobřeží nebo se projet lodí.

Dalšími oblíbenými místy, které stojí za návštěvu, jsou například historické město Mdina, chrám sv. Jana Vallettského nebo Modré jeskyně.

Pro cestu do Qawry můžete využít leteckou linku, která vám zajistí rychlý a příjemný let z České republiky. Cena letenek závisí na termínu vaší cesty, ale zpravidla se pohybuje okolo 3 000 Kč.

V letních měsících bývají letenky rychleji rozprodány, takže se vyplatí si letenky rezervovat v dostatečném předstihu. Po příjezdu na letiště na Maltě můžete využít taxislužby nebo autobusovou dopravu, která vás doveze přímo do Qawry.

Stále váháte, kam na dovolenou? Malta a především městečko Qawra nabízejí množství zábavy, kultury a krásné pláže. Vydejte se na dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků.


Ubytování Malta Qawra


Malta je krásné místo pro dovolenou s mnoha zajímavostmi a vyhlášenou historií. Qawra je jednou z mnoha oblastí na Maltě, která se stala oblíbeným turistickým cílem. Pokud plánujete návštěvu této oblasti, budete muset zvážit vhodné ubytování, abyste si mohli užít co nejvíce z vaší dovolené. V tomto článku se budeme zabývat ubytováním v Qawra.

Aparthotel Club Salina Wharf

Aparthotel Club Salina Wharf je velký apartmánový hotel s vynikajícími službami a moderním designem. Pokojová služba je k dispozici 24 hodin denně, což je velké plus pro všechny hosty. Hotel nabízí bazén, sauna, fitness centrum, dětský klub a vynikající restauraci se širokou nabídkou jídel. Tento hotel se nachází v centru města a je ideální pro rodiny s dětmi.

Hotel Qawra Palace

Hotel Qawra Palace je luxusní hotel, který nabízí nádherný výhled na moře. Nachází se v klidné části Qawry, jen pár kroků od pláže. Hotel nabízí širokou nabídku služeb, včetně velkého bazénu, fitness centra, biljardu, dětského klubu a vynikající restaurace. Pokoje jsou velké a prostorné, s balkonem a některé s výhledem na moře. Tento hotel je ideální pro páry a jednotlivce.

Hotel Soreda

Hotel Soreda je elegantní a moderní hotel s vynikajícími službami. Nachází se v blízkosti centra města a je jen pár kroků od pláže. Hotel nabízí velký bazén, sauna, fitness centrum, dětské hřiště a vynikající restauraci s různými specialitami. Pokoje jsou prostorné a pohodlné, s balkonem a klimatizací. Tento hotel je ideální pro rodiny s dětmi.

Hotel Coral

Hotel Coral je malý a útulný hotel s pěkným výhledem na moře. Nachází se v klidné oblasti Qawry, ale stále jen pár kroků od centra města. Hotel nabízí bazén, sauna, fitness centrum a vynikající restauraci s tradičními jídly. Pokoje jsou útulné a vybavené moderním nábytkem. Tento hotel je ideální pro páry a jednotlivce.

Závěr

Qawra je skvělou volbou pro dovolenou na Maltě a nabízí mnoho možností pro ubytování. Ať už hledáte luxusní hotel nebo útulný apartmán, Qawra má co nabídnout. Vyberte si hotel podle svých preferencí a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na Maltě.


Počasí Malta Qawra


Malta - nádherný ostrov v Sredozemském moři - je populárním turistickým cílem pro lidi z celého světa. Město Qawra, ležící na severním pobřeží, nabízí svým návštěvníkům ojedinělou kombinaci mořského a historického zážitku. V této oblasti najdete také další oblíbená města jako Bugibba, St. Paul's Bay nebo Mellieha.

Počasí na Maltě je celoročně příjemné, a Qawra není výjimkou. Zimní teploty zde zřídka klesají pod 15°C a v létě se zvedají ke 30°C. Teploty jsou nejteplejší v červenci a srpnu. V tuto dobu se nedávno obnovovaná promenáda zaplní turisty a místními obyvateli.

Mořská voda kolem Qawry je příjemná celoročně a v létě si ji můžete užívat při různých vodních sportech nebo relaxaci na písčitých plážích. V zimě se můžete procházet po bouřlivém pobřeží a užívat si malebných scenérií.

Když hovoříme o nejlepší době pro návštěvu Qawry, závisí to na tom, co vám vyhovuje nejvíce. Pokud máte rádi horké počasí a tlačenici turistů, navštivte Qawru v červenci a srpnu. Pokud vám klidnější letní počasí vyhovuje, přijeďte v květnu či červnu. Qawra je také oblíbená pro jarní a podzimní dovolené, kdy jsou teploty příjemné pro procházky a objevování ostrůvku.

Celkově lze říci, že počasí na Maltě a v Qawře je věčně příjemné. Ať už zde strávíte týden, měsíc nebo pouhou pár dní, určitě si užijete nádherné okamžiky v této jedinečné části Evropy.


Dovolená Malta Qawra


Malta je malý stát nacházející se v jižní Evropě a v posledních letech se stala stále více populární cílovou destinací pro turisty. Malta láká turisty svým bohatým kulturním dědictvím, středomořským podnebím a krásnými plážemi. Qawra je jedním z nejpopulárnějších letovisek na Maltě a ideálním místem pro dovolenou.

Qawra leží na severovýchodním pobřeží Malty a nabízí nádherný výhled na moře a v případě dobré viditelnosti dokonce i na ostrov Gozo. Toto letovisko je ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry nebo jednotlivce, kteří hledají relaxaci a zároveň chtějí mít blízko k městskému životu. Qawra nabízí širokou škálu vodních sportů, jako je například potápění, vodní lyžování a windsurfing.

Návštěvníci Qawry si mohou také prohlédnout místní památky, jako například Starou věž Qawra, která sloužila k ochraně pobřežního území. Tato věž byla postavena ve 17. století a je nyní otevřena veřejnosti jako muzeum. Další zajímavou památkou v Qawře je kostel sv. Pavla. Tento kostel byl postaven v 19. století a je známý svými krásnými freskami a vitrážemi.

Qawra má také velké množství restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní kuchyni. Maltézská kuchyně se skládá z řady různých vlivů, včetně sicilské, arabské a britské kuchyně. Návštěvníci si mohou vychutnat místní specialitu - což jsou pečené lileky plněné mletým masem.

Jedním z hlavních důvodů, proč je Qawra ideální místo pro dovolenou, jsou jeho krásné pláže. Pláže jsou čisté a písečné, s velkým množstvím koupacích lodí a vodních sportů k dispozici. Mezi nejpopulárnější pláže v Qawře patří pláž Ghallis, která se nachází v zátoce. Tato pláž je ideálním místem pro rodiny s dětmi, protože má mělkou vodu. Další pláží v Qawře je pláž Reef Bay, která se nachází mezi dvěma skálami. Tato pláž je velmi oblíbená pro potápění.

Návštěva Qawry na Maltě je ideální pro ty, kteří hledají uvolnění a zároveň zajímavou dovolenou. Toto letovisko nabízí širokou škálu aktivit a zároveň je přístupné pro všechny věkové kategorie. Přijďte a objevte krásu Qawry na Maltě!


Garance nejnižší ceny

Desetitisíce spokojených zákazníků

Největší online katalog letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prozkoumat letenky